Videonávody - Tutorial by Mig Jimenez

Pripravili sme pre vás sériu videopostupov natočených priamo Migom Jimenezom o tom ako on sám používa výrobky Ammo. Prevedie vás kompletnou realizáciou od nástreku základnej farby na povrch plastového modelu až po záverečné patinovanie. 

Keďže Mig Jimenez svoje video sprevádza v angličtine, pripravujeme pre vás do videa vlastné slovenské titulky. Veríme že to už čoskoro pomôže nielen tým čo nerozumejú po anglicky.

Diel 1. How to paint a Typhoon with Basic Techniques (Part 1).
V tomto prvom videu Mig začína ukážkou použitia AMMO shader na zvýšenie kontrastu a objemu, predvedie spôsob nanášania nálepiek na model, spôsob nanášania farieb a nakoniec spôsob použitia farieb AMMO Drybrush na zvýraznenie detailov modelu.Diel 2. How to paint a Typhoon with Basic Techniques (Part 2)
V druhej časti tejto dvojdielnej série Mig Jimenez pokračuje v maľovaní a patinovaní ruského Typhoon Truck v mierke 1/35. Pre tento projekt Mig používa iba základné, ľahké a efektívne techniky. Mig kombinuje umývateľné akrylové materiály AMMO, enamel Wash, blato a pigmenty, a vytvára tak na Typhoone zaujímavé poveternostné efekty pôsobenia prachu a bahna na jeho podvozku.