Nástavec na tubu väčší (M10)
Kód: KAVAN-2MO2149
doručenie zdarma
Za nákup s hodnotou nad 100€ s doručením na Slovensku, neplatíte poštovné!

Dostupnosť tovaru
Všetky položky, ktoré sa dajú vložiť do košíka máme skladom a pripravené na odoslanie.
Podrobný popis
Nástavec slúži na precízne dávkovanie lepidla, alebo tmelu. So závitom M10 je určený pre väčšie tuby.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelárske lepidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595241335711 |
Lepidlo Tamiya Cement so štetcom 40ml
Skladom
(40 ks)
€2,85 bez DPH
€3,50
Jednotková cena:
€87,50 / 1 l
Plastic Kit lepidlo na plastové modely 20ml
Skladom
(12 ks)
€4,39 bez DPH
€5,40
Jednotková cena:
€270 / 1 l
Lepidlo sekundové KAVAN Power CA stredné 20g
Skladom
(13 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Jednotková cena:
€100 / 1 kg
Lepidlo sekundové KAVAN Power CA riedke 20g
Skladom
(24 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Jednotková cena:
€100 / 1 kg
Lepidlo Roket UV 20g
Momentálne nedostupné
€15,20 bez DPH
€18,70
Jednotková cena:
€935 / 1 kg
Lepidlo sekundové ZAP-O-Foam 20g stredné STYRO
Skladom
(4 ks)
€8,78 bez DPH
€10,80
Jednotková cena:
€540 / 1 kg
Lepidlo Ammo Red Magma Cement 30 ml
Skladom
(5 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€141,67 / 1 l
Lepidlo Revell Contacta tuba 13g
Skladom
(36 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Jednotková cena:
€184,62 / 1 kg
Roket Card Glue univerzálne rýchloschnúce lepidlo 50ml
Skladom
(2 ks)
€9,02 bez DPH
€11,10
Jednotková cena:
€222 / 1 l
Lepidlo Tamiya ABS Cement 40ml
Skladom
(16 ks)
€4,07 bez DPH
€5
Jednotková cena:
€125 / 1 l
Lepidlo sekundové KAVAN Power super riedke 20g
Skladom
(19 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Jednotková cena:
€100 / 1 kg
Cyanoacrylate Flex 10g
Skladom
(2 ks)
€10,16 bez DPH
€12,50
Jednotková cena:
€1 250 / 1 kg
Lepidlo sekundové KAVAN Power CA husté 500g
Momentálne nedostupné
€32,48 bez DPH
€39,95
Jednotková cena:
€79,90 / 1 kg
Super Crylic dvojzložkové lepidlo na plasty 60ml
Momentálne nedostupné
€23,17 bez DPH
€28,50
Jednotková cena:
€475 / 1 l
Speedbond PVA lepidlo na drevo, papier, preglejku 112ml
Skladom
(1 ks)
€6,91 bez DPH
€8,50
Jednotková cena:
€75,89 / 1 l
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement S (40 ml)
Skladom
(4 ks)
€4,80 bez DPH
€5,90
Jednotková cena:
€147,50 / 1 l
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

