Lepidlo Revell Contacta tuba 13g
Kód: REV-39602
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
GAZ-69 Anti-Tank Vehicle 2P26 Baby Carriage 1/35
Momentálně nedostupné
€24,31 bez DPH
€29,90
Detailní popis produktu
Lepidlo určené k lepení plastových modelů, případně i jiných materiálů z tvrzeného polystyrenu. Střední hustota. Vhodné i na větší lepené plochy, kde je potřebná delší doba schnutí.
Balení: 13g
H336 – Může způsobit ospalost nebo závratě.P101 – Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí.P405 – Uchovávejte uzamčené.P261 – Zamezte vdechování prachu/kouře/plynu/mlhy/par/aerosolů.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 42027911 |
| ? Provedení: | Pro plastové modely |
• Novinka •
Sada lepidel Revell Contacta Glue Basic Set
Skladem
(5 balení)
€11,87 bez DPH
€14,60
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA husté 500g
Momentálně nedostupné
€32,48 bez DPH
€39,95
Měrná cena:
€79,90 / 1 kg
Lepidlo Tamiya Multipurpose Cement Clear 20g
Skladem
(3 ks)
€8,21 bez DPH
€10,10
Měrná cena:
€505 / 1 kg
Aktivátor pro vteřinové lepidlo Ammo 20ml
Momentálně nedostupné
€7,93 bez DPH
€9,75
Měrná cena:
€487,50 / 1 l
Lepidlo Tamiya CA Cement Easy Sanding 3g
Skladem
(3 ks)
€4,55 bez DPH
€5,60
Měrná cena:
€1 866,67 / 1 kg
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 500ml
Momentálně nedostupné
€13,25 bez DPH
€16,30
Měrná cena:
€32,60 / 1 l
Precision Plastic lepidlo na plastikové modely 25ml
Skladem
(24 ks)
€5,93 bez DPH
€7,30
Měrná cena:
€292 / 1 l
Lepidlo polyuretanové Pu STD (PRO40P) 50g
Skladem
(2 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Měrná cena:
€76 / 1 kg
Lepidlo Ammo Standard Cement 30 ml
Skladem
(15 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Měrná cena:
€141,67 / 1 l
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobca stavebníc plastových modelov lietadiel, lodí, áut a bojovej techniky.
| Výrobní společnost : | Carrera Toys GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Rennbahn Allee 1 5412 Puch / Salzburg Austria |
| E-mail : | shop@carrera-toys.com |

