Laminovacia živica EPOXY L285 + tužidlo 100g+40g
Kód: KAVAN-5MA40053
doručenie zdarma
Za nákup s hodnotou nad 100€ s doručením na Slovensku, neplatíte poštovné!

Dostupnosť tovaru
Všetky položky, ktoré sa dajú vložiť do košíka máme skladom a pripravené na odoslanie.
Súvisiaci tovar
Sklenná tkanina páska 10mm 200g/m2 (50m)
Skladom
(2 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Jednotková cena:
€0,13 / 1 m
Sklenná tkanina páska 20mm 150g/m2 (100m)
Skladom
(2 ks)
€13,98 bez DPH
€17,20
Jednotková cena:
€0,17 / 1 m
Sklenná tkanina 140g/m2 2m
Skladom
(1 ks)
€10 bez DPH
€12,30
Jednotková cena:
€6,15 / 1 m
Sklenná tkanina 220g/m2 2m
Skladom
(1 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Jednotková cena:
€6,80 / 1 m
Sklenná tkanina 24g/m2 1x2m
Skladom
(2 ks)
€16,99 bez DPH
€20,90
Jednotková cena:
€10,45 / 1 m
Sklenná tkanina 50g/m2 2m
Skladom
(2 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Jednotková cena:
€6,80 / 1 m
Sklenná tkanina 80g/m2 2m
Skladom
(1 ks)
€10,73 bez DPH
€13,20
Jednotková cena:
€6,60 / 1 m
Uhlíková rúrka 5x4x1000mm
Skladom
(2 ks)
€2,76 bez DPH
€3,40
Jednotková cena:
€3,40 / 1 m
Mikrobalóny pre epoxidové živice 250ml
Skladom
(3 ks)
€12,36 bez DPH
€15,20
Jednotková cena:
€60,80 / 1 l
Milled Fibre sklenné vlákna 50g
Skladom
(2 ks)
€8,46 bez DPH
€10,40
Jednotková cena:
€208 / 1 kg
Uhlíkový hranol dutý s okrúhlym otvorom 8x8/6,5mm 1m
Skladom
(2 ks)
€9,76 bez DPH
€12
Jednotková cena:
€12 / 1 m
Uhlíkový hranol dutý s okrúhlym otvorom 3x3/2mm 1m
Skladom
(10 ks)
€3,25 bez DPH
€4
Jednotková cena:
€4 / 1 m
Uhlíkové vlákno netkané 10g (0,5 x 1000 mm) tuba
Skladom
(1 ks)
€14,80 bez DPH
€18,20
Jednotková cena:
€18,20 / 1 m
Podrobný popis
Vysoko kvalitná dvojzložková epoxidová živica na laminovanie.
Balenie: 100g + 40g tužidlo.




Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelárske lepidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595241336107 |
| ? Prevedenie: | Epoxidové |
Lepidlo Tamiya Cement so štetcom 20ml
Skladom
(12 ks)
€2,52 bez DPH
€3,10
Jednotková cena:
€155 / 1 l
Lepidlo Tamiya ABS Cement 40ml
Skladom
(17 ks)
€4,07 bez DPH
€5
Jednotková cena:
€125 / 1 l
Lepidlo Speed Epoxy II 4min 71g
Skladom
(1 ks)
€11,63 bez DPH
€14,30
Jednotková cena:
€201,41 / 1 kg
Plastic Magic 10sek. číre lepidlo na plastové modely 40ml
Skladom
(20 ks)
€9,43 bez DPH
€11,60
Jednotková cena:
€290 / 1 l
Lepidlo Kanagom na drevo 40g
Skladom
(1 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Jednotková cena:
€60 / 1 kg
Tamiya Reinforcing Cement pre lexanové karosérie 100ml
Skladom
(2 ks)
€12,60 bez DPH
€15,50
Speedbond PVA lepidlo na drevo, papier, preglejku 112ml
Skladom
(1 ks)
€6,91 bez DPH
€8,50
Jednotková cena:
€75,89 / 1 l
Ballast Magic práškové lepidlo pre modelovú železnicu (sada)
Skladom
(2 ks)
€22,52 bez DPH
€27,70
Lepidlo Ammo Ultra Glue na číre a fotoleptané diely 40 ml
Momentálne nedostupné
€4,07 bez DPH
€5
Jednotková cena:
€125 / 1 l
Aktivátor pre sekundové lepidlo Ammo 20ml
Momentálne nedostupné
€7,93 bez DPH
€9,75
Jednotková cena:
€487,50 / 1 l
Lepidlo sekundové na pneumatiky HPI Ultra-CA 20g
Momentálne nedostupné
€5,20 bez DPH
€6,40
Jednotková cena:
€320 / 1 kg
Lepidlo Roket UV 5g s UV kľúčenkou
Skladom
(2 ks)
€11,63 bez DPH
€14,30
Jednotková cena:
€2 860 / 1 kg
Lepidlo sekundové KAVAN Power super riedke 20g
Skladom
(21 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Jednotková cena:
€100 / 1 kg
Lepidlo Revell Contacta Clear 20g
Skladom
(7 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Jednotková cena:
€190 / 1 kg
Rozlepovač sekundových lepidiel ZAP Z-7 29,5ml
Momentálne nedostupné
€4,39 bez DPH
€5,40
Jednotková cena:
€183,05 / 1 l
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | SATRIA. |
|---|---|
| Adresa : | E. Krásnohorské 3 772 00 Olomouc, Česká republika |

