Lepidlo Ammo Ultra Glue na číre a fotoleptané diely 40 ml
Kód: 3212031
doručenie zdarma
Za nákup s hodnotou nad 100€ s doručením na Slovensku, neplatíte poštovné!

Dostupnosť tovaru
Všetky položky, ktoré sa dajú vložiť do košíka máme skladom a pripravené na odoslanie.
Súvisiaci tovar
Skrutka oceľová M2x12 PH so zápustnou hlavou 10ks
Skladom
(2 ks)
€0,49 bez DPH
€0,60
Jednotková cena:
€0,06 / 1 ks
Mach do diorámy - Ochre Moss 35ml
Skladom
(1 ks)
€3,05 bez DPH
€3,75
Jednotková cena:
€10,71 / 100 ml
Terraform Cork Rock - Thin 100ml
Skladom
(1 ks)
€3,41 bez DPH
€4,20
Jednotková cena:
€42 / 1 l
Terraform Cork Rock - Stone Grey Thin 100ml
Skladom
(1 ks)
€4,84 bez DPH
€5,95
Jednotková cena:
€59,50 / 1 l
Podrobný popis
Vysoko pevné akrylové lepidlo špeciálne navrhnuté na pohodlné a jednoduchú upevňovanie fotoleptaných alebo čírych dielov plastového modelu bez zanechania stôp. Vhodné aj na lepenie kartónu, papiera, dreva alebo laser-cut stavebníc. ULTRA-GLUE sa dá presne nanášať štetcom a môže sa riediť a čistiť vodou. Kompetne zasychá zhruba za 24 hodín a po vyschnutí je transparentné.
Balenie: 40 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelárske lepidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8432074020318 |
| ? Prevedenie: | Pre plastové modely |
• Novinka •
Sada lepidiel Revell Contacta Glue Basic Set
Skladom
(5 balenie)
€11,87 bez DPH
€14,60
• Novinka •
Lepidlo ITALERI Liquid Cement so štetcom 15ml
Skladom
(11 ks)
€5,04 bez DPH
€6,20
Jednotková cena:
€413,33 / 1 l
RC Modeller's lepidlo na kabíny, drevo, plasty 80ml
Skladom
(2 ks)
€7,24 bez DPH
€8,90
Jednotková cena:
€111,25 / 1 l
Lepidlo Speed Epoxy II 4 min v injekčných aplikátoroch 28g
Skladom
(2 ks)
€8,37 bez DPH
€10,30
Jednotková cena:
€367,86 / 1 kg
Lepidlo Ammo Red Magma Cement 30 ml
Skladom
(5 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€141,67 / 1 l
Roket Blaster aktivátor sekundových lepidiel 50ml
Momentálne nedostupné
€7,80 bez DPH
€9,60
Jednotková cena:
€192 / 1 l
Aktivátor pre sekundové lepidlo Ammo 20ml
Momentálne nedostupné
€7,93 bez DPH
€9,75
Jednotková cena:
€487,50 / 1 l
Lepidlo sekundové na pneumatiky HPI Ultra-CA 20g
Momentálne nedostupné
€5,20 bez DPH
€6,40
Jednotková cena:
€320 / 1 kg
Lepidlo Revell Contacta Special 30g
Skladom
(24 ks)
€5,53 bez DPH
€6,80
Jednotková cena:
€226,67 / 1 kg
Lepidlo Revell Contacta tuba 13g
Skladom
(36 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Jednotková cena:
€184,62 / 1 kg
Lepidlo Tamiya Cement so štetcom 20ml
Skladom
(12 ks)
€2,52 bez DPH
€3,10
Jednotková cena:
€155 / 1 l
Lepidlo sekundové KAVAN Power super riedke 20g
Skladom
(18 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Jednotková cena:
€100 / 1 kg
Ballast Bond lepidlo na fixáciu sypkých materiálov 100ml
Skladom
(1 ks)
€10,16 bez DPH
€12,50
Jednotková cena:
€125 / 1 l
Lepidlo Tamiya Limonene Cement Extra Thin 40ml
Skladom
(1 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Jednotková cena:
€160 / 1 l
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Španielsky výrobca širokého sortimentu akrylových farieb, patinovacích produktov a doplnkov pre modelárov.
| Výrobná spoločnosť : | Mig Jimenez, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Polígono Industrial Miguel de Eguía Calle Zarapuz, 3 31200 Estella Navarra Spain |
| E-mail : | info@ammo.es |

