ZAP Z-Ends nástavec na tubu (10ks)
Kód: KAVAN-5MB90PT-18
doručenie zdarma
Za nákup s hodnotou nad 100€ s doručením na Slovensku, neplatíte poštovné!

Dostupnosť tovaru
Všetky položky, ktoré sa dajú vložiť do košíka máme skladom a pripravené na odoslanie.
Podrobný popis
Plastové predlžovacie nástavce na fľaštičku pre sekundové lepidlá všetkých hustôt a teflónové aplikačné trubičky na riedke sekundové lepidlo.
Balenie: 10 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelárske lepidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0087093001343 |
Tacky Wax lepiaci vosk 28g
Skladom
(4 ks)
€7,24 bez DPH
€8,90
Jednotková cena:
€317,86 / 1 kg
Plastic Kit lepidlo na plastové modely 20ml
Skladom
(12 ks)
€4,39 bez DPH
€5,40
Jednotková cena:
€270 / 1 l
Lepidlo Speed Epoxy II 4min 28g
Skladom
(2 ks)
€9,02 bez DPH
€11,10
Jednotková cena:
€396,43 / 1 kg
Roket Card Glue univerzálne rýchloschnúce lepidlo 50ml
Skladom
(2 ks)
€9,02 bez DPH
€11,10
Jednotková cena:
€222 / 1 l
Lepidlo AK Interactive - Extra Thin Cement 40ml
Skladom
(3 ks)
€4,47 bez DPH
€5,50
Jednotková cena:
€137,50 / 1 l
Lepidlo Chemoprén Extrém 50ml
Momentálne nedostupné
€2,28 bez DPH
€2,80
Jednotková cena:
€56 / 1 l
Plastic Magic 10sek. číre lepidlo na plastové modely 40ml
Skladom
(20 ks)
€9,43 bez DPH
€11,60
Jednotková cena:
€290 / 1 l
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement S (40 ml)
Skladom
(4 ks)
€4,80 bez DPH
€5,90
Jednotková cena:
€147,50 / 1 l
Lepidlo sekundové KAVAN Power CA stredné 500g
Momentálne nedostupné
€30,04 bez DPH
€36,95
Jednotková cena:
€73,90 / 1 kg
KAVAN PRO aktivátor sekundových lepidiel sprej 200ml
Skladom
(19 ks)
€4,80 bez DPH
€5,90
Jednotková cena:
€29,50 / 1 l
Ballast Magic práškové lepidlo pre modelovú železnicu (sada)
Skladom
(2 ks)
€22,52 bez DPH
€27,70
Lepidlo Ammo Red Magma Cement 30 ml
Skladom
(5 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€141,67 / 1 l
Lepidlo Ammo Medium Dense Cement - Slow Dry 30 ml
Skladom
(6 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€141,67 / 1 l
Sekundové lepidlo Ammo Slow Dry Cyanoacrylate 21g
Momentálne nedostupné
€7,11 bez DPH
€8,75
Jednotková cena:
€416,67 / 1 kg
Photo Etch lepidlo na fotolepty 25g
Skladom
(3 ks)
€8,29 bez DPH
€10,20
Jednotková cena:
€408 / 1 kg
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výrobca špičkových lepidiel a chemických produktov.

