Lepidlo Herkules 250g
Kód: 3400009
doručenie zdarma
Za nákup s hodnotou nad 100€ s doručením na Slovensku, neplatíte poštovné!

Dostupnosť tovaru
Všetky položky, ktoré sa dajú vložiť do košíka máme skladom a pripravené na odoslanie.
Súvisiaci tovar
Dlažba románska list 25x12,5cm HO
Skladom
(9 ks)
€1,50 bez DPH
€1,85
Jednotková cena:
€7,40 / 1 m
Hmota na tvorbu terénu 500g
Skladom
(1 ks)
€9,51 bez DPH
€11,70
Jednotková cena:
€23,40 / 1 kg
Múr oporný do diorámy 2ks,37x12,5x0,6cm 1/72, 1/35, HO
Skladom
(1 ks)
€6,18 bez DPH
€7,60
Kvetinová lúka do diorámy, červená 210 x 148 x 9mm
Skladom
(1 ks)
€10,98 bez DPH
€13,50
Podrobný popis
Herkules lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály. Zvlášť je vhodný na lepenie fotografií, lepenie dreveného nábytku, modelárskych drevených konštrukcií, kožených výstelok obuvi apod. Lepidlo sa nanáša jednostranne, materiál sa ihneď spojí a nechá zaschnúť. Riediteľné a umývateľné vodou.
Obsahuje 1,2-benzoisothiazol-3-on, reakčnú zmes CMIT/MIT (3:1)
Technické parametre:
pH: 4 až 6
Sušina: min. 30%
Pevnosť: v šmyku drevo - drevo: min. 8 MPa
Doba otvorenia: 10 minút
Doba zasychania: 15 minút
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelárske lepidlá |
|---|---|
| EAN: | 8594825008560 |
| ? Prevedenie: | Disperzné |
| Položka bola vypredaná… | |
Lepidlo Herkules 130g
Skladom
(4 ks)
€2,68 bez DPH
€3,30
Jednotková cena:
€25,38 / 1 kg
Lepidlo Herkules expert 130g
Momentálne nedostupné
€2,85 bez DPH
€3,50
Jednotková cena:
€26,92 / 1 kg
Tamiya Diorama Texture Paint - Grit Effect: Light Sand 100ml
Skladom
(2 ks)
€9,67 bez DPH
€11,90
Jednotková cena:
€119 / 1 l
Create Cork - Medium Grain 2mm
Skladom
(1 ks)
€2,40 bez DPH
€2,95
Jednotková cena:
€1,48 / 1 ks
Create Cork - Medium Grain Mix
Skladom
(1 ks)
€4,02 bez DPH
€4,95
Jednotková cena:
€1,65 / 1 ks
Create Cork - Thick Grain 3mm
Skladom
(1 ks)
€3,74 bez DPH
€4,60
Jednotková cena:
€2,30 / 1 ks
Create Cork - Thick Grain 5mm
Skladom
(1 ks)
€4,27 bez DPH
€5,25
Jednotková cena:
€2,63 / 1 ks
Roket Card Glue univerzálne rýchloschnúce lepidlo 50ml
Skladom
(2 ks)
€9,02 bez DPH
€11,10
Jednotková cena:
€222 / 1 l
Lepidlo Ammo Dio Glue 35ml
Skladom
(7 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€121,43 / 1 l
Lepidlo Perfect G 80g
Skladom
(5 ks)
€2,93 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€45 / 1 kg
Plastic Magic 10sek. číre lepidlo na plastové modely 40ml
Skladom
(20 ks)
€9,43 bez DPH
€11,60
Jednotková cena:
€290 / 1 l
Lepidlo Ammo Red Magma Cement 30 ml
Skladom
(5 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€141,67 / 1 l
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Český výrobca obľúbených disperzných lepidiel Herkules, ale aj množstva iných chemických výrobkov pre domácnosť.
| Výrobná spoločnosť : | Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby |
|---|---|
| Adresa : | Služeb 753/3, 100 00 Praha 10 ‒ Strašnice |
| E-mail : | podatelna@druchema.cz |

