Laminovacia živica EPOXY L285 + tužidlo 200g+80g
Kód: KAVAN-5MA40052
doručenie zdarma
Za nákup s hodnotou nad 100€ s doručením na Slovensku, neplatíte poštovné!

Dostupnosť tovaru
Všetky položky, ktoré sa dajú vložiť do košíka máme skladom a pripravené na odoslanie.
Súvisiaci tovar
Sklenná tkanina páska 10mm 200g/m2 (50m)
Skladom
(2 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Jednotková cena:
€0,13 / 1 m
Sklenná tkanina páska 20mm 150g/m2 (100m)
Skladom
(2 ks)
€13,98 bez DPH
€17,20
Jednotková cena:
€0,17 / 1 m
Sklenná tkanina 140g/m2 2m
Skladom
(1 ks)
€10 bez DPH
€12,30
Jednotková cena:
€6,15 / 1 m
Sklenná tkanina 220g/m2 2m
Skladom
(1 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Jednotková cena:
€6,80 / 1 m
Sklenná tkanina 24g/m2 1x2m
Skladom
(2 ks)
€16,99 bez DPH
€20,90
Jednotková cena:
€10,45 / 1 m
Sklenná tkanina 50g/m2 2m
Skladom
(2 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Jednotková cena:
€6,80 / 1 m
Sklenná tkanina 80g/m2 2m
Skladom
(1 ks)
€10,73 bez DPH
€13,20
Jednotková cena:
€6,60 / 1 m
Uhlíková rúrka 5x4x1000mm
Skladom
(2 ks)
€2,76 bez DPH
€3,40
Jednotková cena:
€3,40 / 1 m
Mikrobalóny pre epoxidové živice 250ml
Skladom
(3 ks)
€12,36 bez DPH
€15,20
Jednotková cena:
€60,80 / 1 l
Milled Fibre sklenné vlákna 50g
Skladom
(2 ks)
€8,46 bez DPH
€10,40
Jednotková cena:
€208 / 1 kg
Uhlíkový hranol dutý s okrúhlym otvorom 8x8/6,5mm 1m
Skladom
(2 ks)
€9,76 bez DPH
€12
Jednotková cena:
€12 / 1 m
Uhlíkový hranol dutý s okrúhlym otvorom 3x3/2mm 1m
Skladom
(10 ks)
€3,25 bez DPH
€4
Jednotková cena:
€4 / 1 m
Uhlíkové vlákno netkané 10g (0,5 x 1000 mm) tuba
Skladom
(1 ks)
€14,80 bez DPH
€18,20
Jednotková cena:
€18,20 / 1 m
Podrobný popis
Vysoko kvalitná dvojzložková epoxidová živica na laminovanie.
Balenie: 200g + 80g tužidlo.




Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelárske lepidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595241336091 |
| ? Prevedenie: | Epoxidové |
Sekundové lepidlo Ammo Slow Dry Cyanoacrylate 21g
Momentálne nedostupné
€7,11 bez DPH
€8,75
Jednotková cena:
€416,67 / 1 kg
• Novinka •
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement Deluxe (40 ml)
Skladom
(10 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Jednotková cena:
€95 / 1 l
Lepidlo Ammo Night Blue Cement 30 ml
Skladom
(15 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€141,67 / 1 l
RC Modeller's lepidlo na kabíny, drevo, plasty 80ml
Skladom
(2 ks)
€7,24 bez DPH
€8,90
Jednotková cena:
€111,25 / 1 l
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement S (40 ml)
Skladom
(4 ks)
€4,80 bez DPH
€5,90
Jednotková cena:
€147,50 / 1 l
Lepidlo Revell Contacta tuba 13g
Skladom
(36 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Jednotková cena:
€184,62 / 1 kg
Cyanoacrylate Flex 10g
Skladom
(2 ks)
€10,16 bez DPH
€12,50
Jednotková cena:
€1 250 / 1 kg
Lepidlo UHU PLUS 90 min epoxy silné 24ml/25g
Skladom
(1 ks)
€9,43 bez DPH
€11,60
Jednotková cena:
€464 / 1 kg
Lepidlo sekundové ZAP-O-Foam 20g stredné STYRO
Skladom
(4 ks)
€8,78 bez DPH
€10,80
Jednotková cena:
€540 / 1 kg
Tacky Wax lepiaci vosk 28g
Skladom
(4 ks)
€7,24 bez DPH
€8,90
Jednotková cena:
€317,86 / 1 kg
Lepidlo Revell Contacta Professional - Extra Thin 30ml
Skladom
(42 ks)
€4,55 bez DPH
€5,60
Jednotková cena:
€186,67 / 1 l
Lepidlo Ammo Red Magma Cement 30 ml
Skladom
(5 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€141,67 / 1 l
Lepidlo sekundové KAVAN PRO Styro 20g
Skladom
(8 ks)
€6,50 bez DPH
€8
Jednotková cena:
€400 / 1 kg
Roket Blaster aktivátor sekundových lepidiel 50ml
Momentálne nedostupné
€7,80 bez DPH
€9,60
Jednotková cena:
€192 / 1 l
Lepidlo Revell ihla CONTACTA PROFESSIONAL 25g
Skladom
(67 ks)
€4,23 bez DPH
€5,20
Jednotková cena:
€208 / 1 kg
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | SATRIA. |
|---|---|
| Adresa : | E. Krásnohorské 3 772 00 Olomouc, Česká republika |

