ZAP Z-Ends Tube Extension (10pcs)
Code: KAVAN-5MB90PT-18
Fast delivery
Orders received on weekdays before 12:30 are usually dispatched the same day.

Goods availability
All items that can be added to your cart are in stock and ready to ship.
Product detailed description
Plastic bottle extensions for all densities of instant glue and Teflon applicator tubes for thin instant glue.
Package: 10 pcs
Additional parameters
| Category: | Modelling glues |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 0087093001343 |
Tricky Stick preparation for gluing difficult-to-glue plastics 50ml
In Stock
(3 pcs)
€12,20 excl. VAT
€15
Measure price:
€300 / 1 l
Super Phatic universal thin glue 50ml
In Stock
(4 pcs)
€8,70 excl. VAT
€10,70
Measure price:
€214 / 1 l
KAVAN Power CA Instant Glue Medium 500g
Currently unavailable
€30,04 excl. VAT
€36,95
Measure price:
€73,90 / 1 kg
KAVAN PRO Styro Instant Glue 20g
In Stock
(8 pcs)
€6,50 excl. VAT
€8
Measure price:
€400 / 1 kg
Roket UV glue 20g
Currently unavailable
€15,20 excl. VAT
€18,70
Measure price:
€935 / 1 kg
Speed Epoxy II Glue 4min 71g
In Stock
(1 pcs)
€11,63 excl. VAT
€14,30
Measure price:
€201,41 / 1 kg
Tamiya ABS Cement 40ml
In Stock
(16 pcs)
€4,07 excl. VAT
€5
Measure price:
€125 / 1 l
Plastic Kit glue for plastic models 20ml
In Stock
(12 pcs)
€4,39 excl. VAT
€5,40
Measure price:
€270 / 1 l
Cyanoacrylate Fast Ultraliquid 21g
Currently unavailable
€7,28 excl. VAT
€8,95
Measure price:
€426,19 / 1 kg
Ammo Ultra Glue for clear and photo-etched parts (matt) 40ml
In Stock
(2 pcs)
€4,07 excl. VAT
€5
Measure price:
€125 / 1 l
Plastic Magic clear glue for plastic models 40ml
In Stock
(11 pcs)
€8,46 excl. VAT
€10,40
Measure price:
€260 / 1 l
UHU PLUS glue 90 min epoxy strong 24ml/25g
In Stock
(1 pcs)
€9,43 excl. VAT
€11,60
Measure price:
€464 / 1 kg
AK Interactive Extra Thin Cement 40ml
In Stock
(3 pcs)
€4,47 excl. VAT
€5,50
Measure price:
€137,50 / 1 l
Tamiya CA Cement Easy Sanding 3g
In Stock
(3 pcs)
€4,55 excl. VAT
€5,60
Measure price:
€1 866,67 / 1 kg
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement S (40 ml)
In Stock
(4 pcs)
€4,80 excl. VAT
€5,90
Measure price:
€147,50 / 1 l
Speed Epoxy II Glue 4min 28g
In Stock
(2 pcs)
€9,02 excl. VAT
€11,10
Measure price:
€396,43 / 1 kg
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
Výrobca špičkových lepidiel a chemických produktov.

