Cyanoacrylate glue ZAP-O-Foam 20g medium STYRO
Code: KAVAN-5MB11PT-25
Fast delivery
Orders received on weekdays before 12:30 are usually dispatched the same day.

Goods availability
All items that can be added to your cart are in stock and ready to ship.
Related products
Speedbond PVA glue for wood, paper, plywood 112ml
In Stock
(1 pcs)
€6,91 excl. VAT
€8,50
Measure price:
€75,89 / 1 l
Speedbond PVA glue for wood, paper, plywood 500ml
Currently unavailable
€13,25 excl. VAT
€16,30
Measure price:
€32,60 / 1 l
KAVAN CA glue filler 30g
In Stock
(2 pcs)
€2,64 excl. VAT
€3,25
Measure price:
€162,50 / 1 kg
Product detailed description
Medium-thick instant adhesive for gluing polystyrene foam, wood, etc.
Odourless formula.
Packaging: 20 g
Additional parameters
| Category: | Modelling glues |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 0087093004290 |
| ? Configuration: | Superglue |
EPOXY RG 5min 2x100g Glue
In Stock
(2 pcs)
€19,76 excl. VAT
€24,30
Measure price:
€121,50 / 1 kg
Ammo Ultra Glue for clear and photo-etched parts 40 ml
In Stock
(5 pcs)
€4,07 excl. VAT
€5
Measure price:
€125 / 1 l
Ammo Medium Dense Cement - Slow Dry 30ml
In Stock
(6 pcs)
€3,46 excl. VAT
€4,25
Measure price:
€141,67 / 1 l
Speedbond PVA glue for wood, paper, plywood 112ml
In Stock
(1 pcs)
€6,91 excl. VAT
€8,50
Measure price:
€75,89 / 1 l
KAVAN Power CA Instant Glue Thin 20g
In Stock
(22 pcs)
€1,63 excl. VAT
€2
Measure price:
€100 / 1 kg
Perfect G glue 80g
In Stock
(5 pcs)
€2,93 excl. VAT
€3,60
Measure price:
€45 / 1 kg
Tamiya CA Cement & Primer 3g PP/PE/POM/EVA
In Stock
(5 pcs)
€6,50 excl. VAT
€8
Measure price:
€2 666,67 / 1 kg
Activator for Cyanoacrylate Glue Ammo 20ml
Currently unavailable
€7,93 excl. VAT
€9,75
Measure price:
€487,50 / 1 l
Ammo Slow Dry Cyanoacrylate 21g
Currently unavailable
€7,11 excl. VAT
€8,75
Measure price:
€416,67 / 1 kg
Revell Contacta Special 30g
In Stock
(24 pcs)
€5,53 excl. VAT
€6,80
Measure price:
€226,67 / 1 kg
AK Interactive Quick Extra Thin Cement 40ml
In Stock
(6 pcs)
€4,47 excl. VAT
€5,50
Measure price:
€137,50 / 1 l
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement SP (40 ml)
In Stock
(6 pcs)
€5,04 excl. VAT
€6,20
Measure price:
€155 / 1 l
Cyanoacrylate Flex 10g
In Stock
(2 pcs)
€10,16 excl. VAT
€12,50
Measure price:
€1 250 / 1 kg
Laminating resin EPOXY L285 + hardener 200g+80g
In Stock
(2 pcs)
€18,37 excl. VAT
€22,60
Measure price:
€80,71 / 1 kg
Scatter Grip special glue for artificial grass 150ml
In Stock
(1 pcs)
€9,76 excl. VAT
€12
Measure price:
€80 / 1 l
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
Výrobca špičkových lepidiel a chemických produktov.

