Kyosho Fazer MK2 (L) Toyota Tundra TRD Pro Street 1/10 RTR
Code: KYO-K.34432T1B
Fast delivery
Orders received on weekdays before 12:30 are usually dispatched the same day.

Goods availability
All items that can be added to your cart are in stock and ready to ship.
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Road, rally and drift vehicles - EXPERT |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 4548565421237 |
| ? Scale: | 1/10 |
| ? Configuration: | RTR |
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 924 Metallic Silver Glitter 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,20 excl. VAT
€6,40
Measure price:
€42,67 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 933 Metallic Silver 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,20 excl. VAT
€6,40
Measure price:
€42,67 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-55 Flat Clear Polycarbonate 100ml
In Stock
(7 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 944 Aprillia Green 150ml
In Stock
(1 pcs)
€4,96 excl. VAT
€6,10
Measure price:
€40,67 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-9 Green Polycarbonate 100ml
In Stock
(5 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-56 Mustard Yellow Polycarbonate 100ml
In Stock
(5 pcs)
€8,05 excl. VAT
€9,90
Measure price:
€99 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 020 Yellow 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,20 excl. VAT
€6,40
Measure price:
€42,67 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-18 Metallic Purple Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€6,59 excl. VAT
€8,10
Measure price:
€81 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 710 White 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,61 excl. VAT
€6,90
Measure price:
€46 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-4 Blue Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 1010 Fluorescent Ruby Red 150ml
In Stock
(1 pcs)
€4,96 excl. VAT
€6,10
Measure price:
€40,67 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 945 Honda Orange 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,53 excl. VAT
€6,80
Measure price:
€45,33 / 1 l
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

