Svetelná rampa strešná typ A, chrom 1/10 Killerbody KB48279
Code: ROBI-KB48279
Fast delivery
Orders received on weekdays before 12:30 are usually dispatched the same day.

Goods availability
All items that can be added to your cart are in stock and ready to ship.
Related products
Tamyia Polycarbonate Body Cleaner 40ml
In Stock
(1 pcs)
€5,04 excl. VAT
€6,20
Measure price:
€15,50 / 100 ml
Tamiya lexan spray paint - PS-17 Metallic Green Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-19 Camelyellow Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€6,67 excl. VAT
€8,20
Measure price:
€82 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-12 Silver Polycarbonate 100ml
In Stock
(7 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-30 Brillant Blue Polycarbonate 100ml
In Stock
(3 pcs)
€6,83 excl. VAT
€8,40
Measure price:
€84 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-3 Light Blue Polycarbonate 100ml
In Stock
(3 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-60 Bright Mica Red Polycarbonate 100ml
In Stock
(2 pcs)
€6,99 excl. VAT
€8,60
Measure price:
€86 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 020 Yellow 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,20 excl. VAT
€6,40
Measure price:
€42,67 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-33 Cherry Red Polycarbonate 100ml
In Stock
(2 pcs)
€5,37 excl. VAT
€6,60
Measure price:
€66 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-8 Light Green Polycarbonate 100ml
In Stock
(7 pcs)
€6,83 excl. VAT
€8,40
Measure price:
€84 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 935 Metallic Black 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,20 excl. VAT
€6,40
Measure price:
€42,67 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 1008 Fluorescent Green 150ml
In Stock
(1 pcs)
€5,53 excl. VAT
€6,80
Measure price:
€45,33 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-4 Blue Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bodies and accessories for expedition and trial cars |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 4560394774353 |
| The item has been sold out… | |
Upevňovacia sieť pre expedičné autá 190x100mm modrá Hobbytech
In Stock
(1 pcs)
€13,78 excl. VAT
€16,95
K-Parts - svetelná rampa pre Ford F-350 Tamiya 58372
Currently unavailable
€15,41 excl. VAT
€18,95
Sieť na batožinu s háčikmi (150x120mm) čierna 1/10
In Stock
(1 pcs)
€9,67 excl. VAT
€11,90
Ťažné zariadenie ALU black pre expedičné auto 1/10
In Stock
(1 pcs)
€15,37 excl. VAT
€18,90
Diely interiéru Crawler Warrior 1/10 Killerbody KB48450
In Stock
(2 pcs)
€8,54 excl. VAT
€10,50
Fastening straps with hooks black expedition 1/10 2 pcs
In Stock
(2 pcs)
€5,20 excl. VAT
€6,40
Klipsové zámky na korbu Toyota Land Cruiser 1/10 Killerbody
In Stock
(4 pcs)
€18,62 excl. VAT
€22,90
Výfuky ozdobné dvoj s prípravou pre LED, chrom 1/10
In Stock
(1 pcs)
€10,65 excl. VAT
€13,10
Nálepky pre Ford F-350 1/10 Tamiya 58372
Currently unavailable
€5,20 excl. VAT
€6,40
Fastening straps with black buckle expedition 1/10 5pcs
Currently unavailable
€6,50 excl. VAT
€8
Expedičné náradie sada čierny plast 1/10 Killerbody
In Stock
(1 pcs)
€11,30 excl. VAT
€13,90
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
Čínsky výrobca kvalitných polykarbonátových (lexanových) karosérií pre RC modely áut, osvetľovacích modulov, dekoračných doplnkov pre RC modely áut rôznych kategórií.
| Manufacturing company : | Killerbody Industrial Limited |
|---|---|
| Address : | Flat 1602, 16/F, Lucky Centre, No.165-171 Wan Chai Road, Wan Chai, Hong Kong |
| E-mail : | sales@killerbodyrc.com |
| EU representative of the manufacturer : | Robitronic Electronic Ges.m.b.H. |
| Address of the EU representative : | Brunhildengasse 1/1 1150 Vienna AUSTRIA |
| Email of the EU representative : | esales@robitronic.com |

