Karoséria Toyota 86 orange 1/10 RTU
Code: 6048567
Fast delivery
Orders received on weekdays before 12:30 are usually dispatched the same day.

Goods availability
All items that can be added to your cart are in stock and ready to ship.
Related products
Tamyia Polycarbonate Body Cleaner 40ml
In Stock
(1 pcs)
€5,04 excl. VAT
€6,20
Measure price:
€15,50 / 100 ml
Tamiya lexan spray paint - PS-6 Yellow Polycarbonate 100ml
In Stock
(4 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-31 Clear Smoke Polycarbonate 100ml
In Stock
(3 pcs)
€6,83 excl. VAT
€8,40
Measure price:
€84 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-57 Pearl White Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€8,37 excl. VAT
€10,30
Measure price:
€103 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-11 Pink Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€5,37 excl. VAT
€6,60
Measure price:
€66 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-32 Corsa Grey Polycarbonate 100ml
In Stock
(5 pcs)
€6,42 excl. VAT
€7,90
Measure price:
€79 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-19 Camelyellow Polycarbonate 100ml
In Stock
(6 pcs)
€6,67 excl. VAT
€8,20
Measure price:
€82 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-56 Mustard Yellow Polycarbonate 100ml
In Stock
(5 pcs)
€8,05 excl. VAT
€9,90
Measure price:
€99 / 1 l
RC Car Colour Lexan Spray Paint - 110 Red 150ml
In Stock
(2 pcs)
€5,28 excl. VAT
€6,50
Measure price:
€43,33 / 1 l
Tamiya lexan spray paint - PS-60 Bright Mica Red Polycarbonate 100ml
In Stock
(2 pcs)
€6,99 excl. VAT
€8,60
Measure price:
€86 / 1 l
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bodies and accessories for road and rally cars |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 4560394776890 |
Action
Sale
€21,90
–50 %
Maketa motorového priestoru Touring typ A nafarbená 1/10
In Stock
(1 pcs)
€8,86 excl. VAT
€10,90
Aluminum magnetic body holder 4 pcs 1/10
Currently unavailable
€8,09 excl. VAT
€9,95
Karoséria Ford GT (200mm / rázvor 255mm) nenafarbená 1/10
Currently unavailable
€20,57 excl. VAT
€25,30
Body Set Toyota GT-Four ST205 WB257mm 1/10
In Stock
(1 pcs)
€27,56 excl. VAT
€33,90
Karoséria Buggyra Fat Fox Body nenafarbená 1/10
In Stock
(1 pcs)
€46,26 excl. VAT
€56,90
Karoséria Alfa Romeo TZ3 corsa yellow 1/10 RTU
In Stock
(1 pcs)
€33,25 excl. VAT
€40,90
Karoséria Mazda MX-5 M-05/06 2015 nenafarbená 1/10
In Stock
(1 pcs)
€25,12 excl. VAT
€30,90
Karoséria Suzuki Swift sport Body nenafarbená 1/10
Currently unavailable
€31,63 excl. VAT
€38,90
Karoséria Porsche 911 Carrera RSR Martini 1/10
In Stock
(1 pcs)
€34,88 excl. VAT
€42,90
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
Čínsky výrobca kvalitných polykarbonátových (lexanových) karosérií pre RC modely áut, osvetľovacích modulov, dekoračných doplnkov pre RC modely áut rôznych kategórií.
| Manufacturing company : | Killerbody Industrial Limited |
|---|---|
| Address : | Flat 1602, 16/F, Lucky Centre, No.165-171 Wan Chai Road, Wan Chai, Hong Kong |
| E-mail : | sales@killerbodyrc.com |
| EU representative of the manufacturer : | Robitronic Electronic Ges.m.b.H. |
| Address of the EU representative : | Brunhildengasse 1/1 1150 Vienna AUSTRIA |
| Email of the EU representative : | esales@robitronic.com |

