Lepidlo vteřinové ZAP-O-Foam 20g střední STYRO
Kód: KAVAN-5MB11PT-25
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 112ml
Skladem
(1 ks)
€6,91 bez DPH
€8,50
Měrná cena:
€75,89 / 1 l
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 500ml
Momentálně nedostupné
€13,25 bez DPH
€16,30
Měrná cena:
€32,60 / 1 l
KAVAN plnič CA lepidel 30g
Skladem
(2 ks)
€2,64 bez DPH
€3,25
Měrná cena:
€162,50 / 1 kg
Detailní popis produktu
Středně husté vteřinové lepidlo pro lepení pěnového polystyrenu, dřeva atp.
Bez zápachové složení (Odourless).
Balení: 20 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0087093004290 |
| ? Provedení: | Vteřinové |
Laser-Cut lepidlo na dřevěné stavebnice 25ml
Skladem
(3 ks)
€9,11 bez DPH
€11,20
Měrná cena:
€448 / 1 l
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA řídké 20g
Skladem
(22 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Měrná cena:
€100 / 1 kg
Roket Plastic Glue 30 ml
Skladem
(8 ks)
€9,19 bez DPH
€11,30
Měrná cena:
€376,67 / 1 l
Roket Odourless vteřinové lepidlo foam-safe 20g
Momentálně nedostupné
€8,70 bez DPH
€10,70
Měrná cena:
€535 / 1 kg
Roket Max vteřinové lepidlo husté 20g
Skladem
(1 ks)
€6,50 bez DPH
€8
Měrná cena:
€400 / 1 kg
Plastic Magic 10sek. čiré lepidlo na plastové modely 40ml
Skladem
(20 ks)
€9,43 bez DPH
€11,60
Měrná cena:
€290 / 1 l
Lepidlo Ammo Standard Cement 30 ml
Skladem
(15 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Měrná cena:
€141,67 / 1 l
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 112ml
Skladem
(1 ks)
€6,91 bez DPH
€8,50
Měrná cena:
€75,89 / 1 l
Scatter Grip speciální lepidlo na umělou trávu 150ml
Skladem
(1 ks)
€9,76 bez DPH
€12
Měrná cena:
€80 / 1 l
Lepidlo EPOXY RG 5min 2x100g
Skladem
(2 ks)
€19,76 bez DPH
€24,30
Měrná cena:
€121,50 / 1 kg
Lepidlo Speed Epoxy II 4 min v injekčních aplikátorech 28g
Skladem
(2 ks)
€8,37 bez DPH
€10,30
Měrná cena:
€367,86 / 1 kg
Lepidlo polyuretanové Pu R (PRO45P) 50g
Skladem
(2 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Měrná cena:
€76 / 1 kg
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement S (40 ml)
Skladem
(4 ks)
€4,80 bez DPH
€5,90
Měrná cena:
€147,50 / 1 l
Aktivátor Ammo pro vteřinová lepidla 200ml
Momentálně nedostupné
€9,59 bez DPH
€11,80
Měrná cena:
€59 / 1 l
Cyanoacrylate Fast Ultraliquid 21g
Momentálně nedostupné
€7,28 bez DPH
€8,95
Měrná cena:
€426,19 / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobca špičkových lepidiel a chemických produktov.

