Lepidlo Revell Contacta tuba 13g
Kód: REV-39602
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
GAZ-69 Anti-Tank Vehicle 2P26 Baby Carriage 1/35
Momentálně nedostupné
€24,31 bez DPH
€29,90
Detailní popis produktu
Lepidlo určené k lepení plastových modelů, případně i jiných materiálů z tvrzeného polystyrenu. Střední hustota. Vhodné i na větší lepené plochy, kde je potřebná delší doba schnutí.
Balení: 13g
H336 – Může způsobit ospalost nebo závratě.P101 – Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí.P405 – Uchovávejte uzamčené.P261 – Zamezte vdechování prachu/kouře/plynu/mlhy/par/aerosolů.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 42027911 |
| ? Provedení: | Pro plastové modely |
• Novinka •
Sada lepidel Revell Contacta Glue Basic Set
Skladem
(5 balení)
€11,87 bez DPH
€14,60
Sekundové lepidlo Ammo Slow Dry Cyanoacrylate 21g
Momentálně nedostupné
€7,11 bez DPH
€8,75
Měrná cena:
€416,67 / 1 kg
Tamiya CA Cement & Primer 3g PP/PE/POM/EVA
Skladem
(5 ks)
€6,50 bez DPH
€8
Měrná cena:
€2 666,67 / 1 kg
Magic Dust - plnič do vteřinového lepidla 30g
Skladem
(3 ks)
€5,65 bez DPH
€6,95
Měrná cena:
€231,67 / 1 kg
Lepidlo Kanagom na dřevo 40g
Skladem
(1 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Měrná cena:
€60 / 1 kg
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement S (40 ml)
Skladem
(4 ks)
€4,80 bez DPH
€5,90
Měrná cena:
€147,50 / 1 l
Cyanoacrylate Flex 10g
Skladem
(2 ks)
€10,16 bez DPH
€12,50
Měrná cena:
€1 250 / 1 kg
Roket Odourless vteřinové lepidlo foam-safe 20g
Momentálně nedostupné
€8,70 bez DPH
€10,70
Měrná cena:
€535 / 1 kg
• Novinka •
Lepidlo ITALERI Liquid Cement se štětcem 15ml
Skladem
(11 ks)
€5,04 bez DPH
€6,20
Měrná cena:
€413,33 / 1 l
Lepidlo Tamiya Multipurpose Cement Clear 20g
Skladem
(3 ks)
€8,21 bez DPH
€10,10
Měrná cena:
€505 / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobca stavebníc plastových modelov lietadiel, lodí, áut a bojovej techniky.
| Výrobní společnost : | Carrera Toys GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Rennbahn Allee 1 5412 Puch / Salzburg Austria |
| E-mail : | shop@carrera-toys.com |

