Lepidlo EPOXY RG 5min 2x100g
Kód: 5640050
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Skleněná tkanina 24g/m2 1x2m
Skladem
(2 ks)
€16,99 bez DPH
€20,90
Měrná cena:
€10,45 / 1 m
Mikrobalony pro epoxidové pryskyřice 250ml
Skladem
(3 ks)
€12,36 bez DPH
€15,20
Měrná cena:
€60,80 / 1 l
Skleněná tkanina 140g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€10 bez DPH
€12,30
Měrná cena:
€6,15 / 1 m
Skleněná tkanina 220g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Měrná cena:
€6,80 / 1 m
Skleněná tkanina páska 10mm 200g/m2 (50m)
Skladem
(2 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Měrná cena:
€0,13 / 1 m
Skleněná tkanina páska 20mm 150g/m2 (100m)
Skladem
(2 ks)
€13,98 bez DPH
€17,20
Měrná cena:
€0,17 / 1 m
Uhlíková tyč 0,8x1000mm
Skladem
(7 ks)
€1,30 bez DPH
€1,60
Měrná cena:
€1,60 / 1 m
Uhlíková tyč 5x1000mm
Skladem
(10 ks)
€5,53 bez DPH
€6,80
Měrná cena:
€6,80 / 1 m
Uhlíková tyč 8x1000mm
Skladem
(5 ks)
€10,73 bez DPH
€13,20
Měrná cena:
€13,20 / 1 m
Laminátová tyč 1,2x1000mm
Skladem
(8 ks)
€0,49 bez DPH
€0,60
Měrná cena:
€0,60 / 1 m
Laminátová tyč 5x1000mm
Skladem
(9 ks)
€0,98 bez DPH
€1,20
Měrná cena:
€1,20 / 1 m
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní 5min dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností pro všeobecné modelářské použití.
Balení: 2x100g.
Poměr míchání: (lepidlo a tužidlo): 1:1
Doba zpracovatelnosti: 5 minut při teplotě 25oC, vytuhnutí po zhruba 10 minutách, úplné vytvrzení po 24 hodinách.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595241336268 |
| ? Provedení: | Epoxidové |
Precision Plastic lepidlo na plastikové modely 25ml
Skladem
(24 ks)
€5,93 bez DPH
€7,30
Měrná cena:
€292 / 1 l
Ballast Bond lepidlo pro fixaci sypkých materiálů 100ml
Skladem
(1 ks)
€10,16 bez DPH
€12,50
Měrná cena:
€125 / 1 l
Lepidlo vteřinové KAVAN PRO Styro 20g
Skladem
(8 ks)
€6,50 bez DPH
€8
Měrná cena:
€400 / 1 kg
Lepidlo Instant Dry Cyanoacrylate 21g
Skladem
(7 ks)
€7,11 bez DPH
€8,75
Měrná cena:
€416,67 / 1 kg
Lepidlo UHU PLUS 90 min epoxy silné 24ml/25g
Skladem
(1 ks)
€9,43 bez DPH
€11,60
Měrná cena:
€464 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA husté 500g
Momentálně nedostupné
€32,48 bez DPH
€39,95
Měrná cena:
€79,90 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power super řídké 20g
Skladem
(18 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Měrná cena:
€100 / 1 kg
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement SP (40 ml)
Skladem
(6 ks)
€5,04 bez DPH
€6,20
Měrná cena:
€155 / 1 l
Lepidlo Revell Contacta tuba 13g
Skladem
(36 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Měrná cena:
€184,62 / 1 kg
Lepidlo Tamiya Multipurpose Cement Clear 20g
Skladem
(3 ks)
€8,21 bez DPH
€10,10
Měrná cena:
€505 / 1 kg
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement SPB (40 ml)
Skladem
(5 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Měrná cena:
€160 / 1 l
Lepidlo Revell jehla CONTACTA PROFESSIONAL 25g
Skladem
(67 ks)
€4,23 bez DPH
€5,20
Měrná cena:
€208 / 1 kg
Lepidlo Tamiya Extra Thin Cement se štětcem 40ml
Skladem
(25 ks)
€4,02 bez DPH
€4,95
Měrná cena:
€123,75 / 1 l
Sekundové lepidlo Ammo Slow Dry Cyanoacrylate 21g
Momentálně nedostupné
€7,11 bez DPH
€8,75
Měrná cena:
€416,67 / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SATRIA. |
|---|---|
| Adresa : | E. Krásnohorské 3 772 00 Olomouc, Česká republika |

