Laminovací pryskyřice EPOXY L285 + tužidlo 100g+40g
Kód: KAVAN-5MA40053
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Skleněná tkanina páska 10mm 200g/m2 (50m)
Skladem
(2 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Měrná cena:
€0,13 / 1 m
Skleněná tkanina páska 20mm 150g/m2 (100m)
Skladem
(2 ks)
€13,98 bez DPH
€17,20
Měrná cena:
€0,17 / 1 m
Skleněná tkanina 140g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€10 bez DPH
€12,30
Měrná cena:
€6,15 / 1 m
Skleněná tkanina 220g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Měrná cena:
€6,80 / 1 m
Skleněná tkanina 24g/m2 1x2m
Skladem
(2 ks)
€16,99 bez DPH
€20,90
Měrná cena:
€10,45 / 1 m
Skleněná tkanina 50g/m2 2m
Skladem
(2 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Měrná cena:
€6,80 / 1 m
Skleněná tkanina 80g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€10,73 bez DPH
€13,20
Měrná cena:
€6,60 / 1 m
Uhlíková trubka 5x4x1000mm
Skladem
(2 ks)
€2,76 bez DPH
€3,40
Měrná cena:
€3,40 / 1 m
Mikrobalony pro epoxidové pryskyřice 250ml
Skladem
(3 ks)
€12,36 bez DPH
€15,20
Měrná cena:
€60,80 / 1 l
Milled Fibre skelná vlákna 50g
Skladem
(2 ks)
€8,46 bez DPH
€10,40
Měrná cena:
€208 / 1 kg
Uhlíkový hranol dutý s kulatým otvorem 8x8/6,5mm 1m
Skladem
(2 ks)
€9,76 bez DPH
€12
Měrná cena:
€12 / 1 m
Uhlíkový hranol dutý s kulatým otvorem 3x3/2mm 1m
Skladem
(10 ks)
€3,25 bez DPH
€4
Měrná cena:
€4 / 1 m
Uhlíkové vlákno netkané 10g (0,5 x 1000 mm) tuba
Skladem
(1 ks)
€14,80 bez DPH
€18,20
Měrná cena:
€18,20 / 1 m
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní dvousložková epoxidová pryskyřice pro laminování.
Balení: 100g + 40g tužidlo.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595241336107 |
| ? Provedení: | Epoxidové |
Lepidlo UHU All Purpose 35ml/g
Skladem
(1 ks)
€1,79 bez DPH
€2,20
Měrná cena:
€62,86 / 1 l
Lepidlo Ammo Dio Glue 35ml pre diorámy
Skladem
(7 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Měrná cena:
€121,43 / 1 l
Lepidlo Ammo Red Magma Cement 30 ml
Skladem
(5 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Měrná cena:
€141,67 / 1 l
Tacky Wax lepicí vosk 28g
Skladem
(4 ks)
€7,24 bez DPH
€8,90
Měrná cena:
€317,86 / 1 kg
Tamiya Reinforcing Cement pro lexanové karoserie 100ml
Skladem
(2 ks)
€12,60 bez DPH
€15,50
Lepidlo Ammo Medium Dense Cement - Slow Dry 30 ml
Skladem
(6 ks)
€3,46 bez DPH
€4,25
Měrná cena:
€141,67 / 1 l
Tamiya CA Cement & Primer 3g PP/PE/POM/EVA
Skladem
(5 ks)
€6,50 bez DPH
€8
Měrná cena:
€2 666,67 / 1 kg
Lepidlo vteřinové na pneumatiky HPI Ultra-CA 20g
Momentálně nedostupné
€5,20 bez DPH
€6,40
Měrná cena:
€320 / 1 kg
Lepidlo Roket UV 20g
Momentálně nedostupné
€15,20 bez DPH
€18,70
Měrná cena:
€935 / 1 kg
Photo Etch lepidlo pro fotolepty 25g
Skladem
(3 ks)
€8,29 bez DPH
€10,20
Měrná cena:
€408 / 1 kg
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 112ml
Skladem
(1 ks)
€6,91 bez DPH
€8,50
Měrná cena:
€75,89 / 1 l
Milled Fibre skelná vlákna 50g
Skladem
(2 ks)
€8,46 bez DPH
€10,40
Měrná cena:
€208 / 1 kg
Lepidlo vteřinové ZAP-A-GAP 14,1g (1/2oz.) 14g střední
Momentálně nedostupné
€4,23 bez DPH
€5,20
Měrná cena:
€368,79 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA řídké 20g
Skladem
(22 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Měrná cena:
€100 / 1 kg
Roket Card Glue univerzální rychleschnoucí lepidlo 50ml
Skladem
(2 ks)
€9,02 bez DPH
€11,10
Měrná cena:
€222 / 1 l
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SATRIA. |
|---|---|
| Adresa : | E. Krásnohorské 3 772 00 Olomouc, Česká republika |

