Lepidlo Ammo Ultra Glue na čiré a fotoleptané díly 40 ml
Kód: 3212031
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Šroub ocelový M2x12 PH se zápustnou hlavou 10ks
Skladem
(2 ks)
€0,49 bez DPH
€0,60
Měrná cena:
€0,06 / 1 ks
Mech do diorámy - Ochre Moss 35ml
Skladem
(1 ks)
€3,05 bez DPH
€3,75
Měrná cena:
€10,71 / 100 ml
Terraform Cork Rock - Thin 100ml
Skladem
(1 ks)
€3,41 bez DPH
€4,20
Měrná cena:
€42 / 1 l
Terraform Cork Rock - Stone Grey Thin 100ml
Skladem
(1 ks)
€4,84 bez DPH
€5,95
Měrná cena:
€59,50 / 1 l
Detailní popis produktu
Vysoce pevné akrylové lepidlo speciálně navržené pro pohodlné a snadnou upevňování fotoleptaných nebo čirých dílů plastového modelu bez zanechání stop. Vhodné také pro lepení kartonu, papíru, dřeva nebo laser-cut stavebnic.ULTRA-GLUE lze přesně nanášet štětcem a může se ředit a čistit vodou. Kompetně zasychá zhruba za 24 hodin a po vyschnutí je transparentní.
Balení: 40 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8432074020318 |
| ? Provedení: | Pro plastové modely |
Lepidlo Revell Contacta Professional - Extra Thin 30ml
Skladem
(42 ks)
€4,55 bez DPH
€5,60
Měrná cena:
€186,67 / 1 l
Milled Fibre skelná vlákna 50g
Skladem
(2 ks)
€8,46 bez DPH
€10,40
Měrná cena:
€208 / 1 kg
Lepidlo UHU PLUS 2 min epoxy 30ml/35g
Skladem
(1 ks)
€9,84 bez DPH
€12,10
Měrná cena:
€345,71 / 1 kg
Lepidlo Kanagom na dřevo 40g
Skladem
(1 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Měrná cena:
€60 / 1 kg
Tamiya CA Cement & Primer 3g PP/PE/POM/EVA
Skladem
(5 ks)
€6,50 bez DPH
€8
Měrná cena:
€2 666,67 / 1 kg
Aktivátor Ammo pro vteřinová lepidla 200ml
Momentálně nedostupné
€9,59 bez DPH
€11,80
Měrná cena:
€59 / 1 l
Photo Etch lepidlo pro fotolepty 25g
Skladem
(3 ks)
€8,29 bez DPH
€10,20
Měrná cena:
€408 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA střední 500g
Momentálně nedostupné
€30,04 bez DPH
€36,95
Měrná cena:
€73,90 / 1 kg
Plastic Magic čiré lepidlo na plastové modely 40ml
Skladem
(11 ks)
€8,46 bez DPH
€10,40
Měrná cena:
€260 / 1 l
• Novinka •
Mr Hobby - Gunze Mr. Cement Deluxe (40 ml)
Skladem
(10 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Měrná cena:
€95 / 1 l
Scatter Grip speciální lepidlo na umělou trávu 150ml
Skladem
(1 ks)
€9,76 bez DPH
€12
Měrná cena:
€80 / 1 l
Roket Powder plnidlo vteřinových lepidel 40g
Skladem
(4 ks)
€8,37 bez DPH
€10,30
Měrná cena:
€257,50 / 1 kg
Aktivátor pro vteřinové lepidlo Ammo 20ml
Momentálně nedostupné
€7,93 bez DPH
€9,75
Měrná cena:
€487,50 / 1 l
Lepidlo polyuretanové Pu R (PRO45P) 50g
Skladem
(2 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Měrná cena:
€76 / 1 kg
Ballast Bond lepidlo pro fixaci sypkých materiálů 100ml
Skladem
(1 ks)
€10,16 bez DPH
€12,50
Měrná cena:
€125 / 1 l
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Španielsky výrobca širokého sortimentu akrylových farieb, patinovacích produktov a doplnkov pre modelárov.
| Výrobní společnost : | Mig Jimenez, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Polígono Industrial Miguel de Eguía Calle Zarapuz, 3 31200 Estella Navarra Spain |
| E-mail : | info@ammo.es |

