Laminovací pryskyřice EPOXY L285 + tužidlo 200g+80g
Kód: KAVAN-5MA40052
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Skleněná tkanina páska 10mm 200g/m2 (50m)
Skladem
(2 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Měrná cena:
€0,13 / 1 m
Skleněná tkanina páska 20mm 150g/m2 (100m)
Skladem
(2 ks)
€13,98 bez DPH
€17,20
Měrná cena:
€0,17 / 1 m
Skleněná tkanina 140g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€10 bez DPH
€12,30
Měrná cena:
€6,15 / 1 m
Skleněná tkanina 220g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Měrná cena:
€6,80 / 1 m
Skleněná tkanina 24g/m2 1x2m
Skladem
(2 ks)
€16,99 bez DPH
€20,90
Měrná cena:
€10,45 / 1 m
Skleněná tkanina 50g/m2 2m
Skladem
(2 ks)
€11,06 bez DPH
€13,60
Měrná cena:
€6,80 / 1 m
Skleněná tkanina 80g/m2 2m
Skladem
(1 ks)
€10,73 bez DPH
€13,20
Měrná cena:
€6,60 / 1 m
Uhlíková trubka 5x4x1000mm
Skladem
(2 ks)
€2,76 bez DPH
€3,40
Měrná cena:
€3,40 / 1 m
Mikrobalony pro epoxidové pryskyřice 250ml
Skladem
(3 ks)
€12,36 bez DPH
€15,20
Měrná cena:
€60,80 / 1 l
Milled Fibre skelná vlákna 50g
Skladem
(2 ks)
€8,46 bez DPH
€10,40
Měrná cena:
€208 / 1 kg
Uhlíkový hranol dutý s kulatým otvorem 8x8/6,5mm 1m
Skladem
(2 ks)
€9,76 bez DPH
€12
Měrná cena:
€12 / 1 m
Uhlíkový hranol dutý s kulatým otvorem 3x3/2mm 1m
Skladem
(10 ks)
€3,25 bez DPH
€4
Měrná cena:
€4 / 1 m
Uhlíkové vlákno netkané 10g (0,5 x 1000 mm) tuba
Skladem
(1 ks)
€14,80 bez DPH
€18,20
Měrná cena:
€18,20 / 1 m
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní dvousložková epoxidová pryskyřice pro laminování.
Balení: 200g + 80g tužidlo.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modelářská lepidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595241336091 |
| ? Provedení: | Epoxidové |
Lepidlo Revell Contacta Professional - Extra Thin 30ml
Skladem
(42 ks)
€4,55 bez DPH
€5,60
Měrná cena:
€186,67 / 1 l
Lepidlo UHU Plast Special 34ml/30g
Skladem
(9 ks)
€6,50 bez DPH
€8
Měrná cena:
€235,29 / 1 l
Lepidlo vteřinové ZAP-O-Foam 20g střední STYRO
Skladem
(4 ks)
€8,78 bez DPH
€10,80
Měrná cena:
€540 / 1 kg
Ballast Bond lepidlo pro fixaci sypkých materiálů 100ml
Skladem
(1 ks)
€10,16 bez DPH
€12,50
Měrná cena:
€125 / 1 l
Roket Powder plnidlo vteřinových lepidel 40g
Skladem
(4 ks)
€8,37 bez DPH
€10,30
Měrná cena:
€257,50 / 1 kg
Lepidlo Tamiya Cement se štětcem 20ml
Skladem
(12 ks)
€2,52 bez DPH
€3,10
Měrná cena:
€155 / 1 l
Scatter Grip speciální lepidlo na umělou trávu 150ml
Skladem
(1 ks)
€9,76 bez DPH
€12
Měrná cena:
€80 / 1 l
Super Crylic dvousložkové lepidlo na plasty 60ml
Momentálně nedostupné
€23,17 bez DPH
€28,50
Měrná cena:
€475 / 1 l
Tamiya Extra Thin Cement Quick Set 40ml
Skladem
(14 ks)
€4,31 bez DPH
€5,30
Měrná cena:
€132,50 / 1 l
Lepidlo UHU PLUS 5 min epoxy 24ml/27g
Momentálně nedostupné
€9,76 bez DPH
€12
Měrná cena:
€444,44 / 1 kg
Speedbond PVA lepidlo na dřevo, papír, překližku 500ml
Momentálně nedostupné
€13,25 bez DPH
€16,30
Měrná cena:
€32,60 / 1 l
• Novinka •
Lepidlo ITALERI Liquid Cement se štětcem 15ml
Skladem
(11 ks)
€5,04 bez DPH
€6,20
Měrná cena:
€413,33 / 1 l
KAVAN PRO aktivátor vteřinových lepidel sprej 200ml
Skladem
(19 ks)
€4,80 bez DPH
€5,90
Měrná cena:
€29,50 / 1 l
Lepidlo Tamiya Limonene Cement Extra Thin 40ml
Skladem
(1 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
Měrná cena:
€160 / 1 l
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SATRIA. |
|---|---|
| Adresa : | E. Krásnohorské 3 772 00 Olomouc, Česká republika |

