Santa Maria Easy-Click 1/350
Kód: REV-05660
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Lepidlo Revell jehla MINI CONTACTA PROFESSIONAL 12,5g
Skladem
(117 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Měrná cena:
€304 / 1 kg
Lepidlo Revell jehla CONTACTA PROFESSIONAL 25g
Skladem
(68 ks)
€4,23 bez DPH
€5,20
Měrná cena:
€208 / 1 kg
Lepidlo Revell Contacta Liquid láhev 18g
Skladem
(6 ks)
€2,36 bez DPH
€2,90
Měrná cena:
€161,11 / 1 kg
Lepidlo Revell Contacta tuba 13g
Skladem
(36 ks)
€1,95 bez DPH
€2,40
Měrná cena:
€184,62 / 1 kg
Tmel Revell Plasto 25ml
Skladem
(51 ks)
€3,90 bez DPH
€4,80
Měrná cena:
€19,20 / 100 ml
Lepidlo Revell Contacta Special 30g
Skladem
(24 ks)
€5,53 bez DPH
€6,80
Měrná cena:
€226,67 / 1 kg
Lepidlo Revell Contacta Clear 20g
Skladem
(7 ks)
€3,09 bez DPH
€3,80
Měrná cena:
€190 / 1 kg
Tmel Revell FIX-kit Power Putty
Skladem
(1 ks)
€6,83 bez DPH
€8,40
Měrná cena:
€28 / 100 g
Pracovní stanice pro modeláře - Revell Work Station
Momentálně nedostupné
€23,50 bez DPH
€28,90
Patinovacia sada Weathering Set 6 farieb po 5g
Skladem
(4 balení)
€11,87 bez DPH
€14,60
Měrná cena:
€2,43 / 1 ks
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Modely pro začátečníky a mladé modeláře |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4009803056609 |
| ? Měřítko: | 1/350 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výrobca stavebníc plastových modelov lietadiel, lodí, áut a bojovej techniky.
| Výrobní společnost : | Carrera Toys GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Rennbahn Allee 1 5412 Puch / Salzburg Austria |
| E-mail : | shop@carrera-toys.com |

