Svetelná rampa strešná typ A, chrom 1/10 Killerbody KB48279
Kód: ROBI-KB48279
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
Barva ve spreji na lexan RC Car Colour - 710 White 150ml
Skladem
(1 ks)
€5,61 bez DPH
€6,90
Měrná cena:
€46 / 1 l
Barva ve spreji na lexan RC Car Colour - 419 Smoke 150ml
Skladem
(2 ks)
€5,28 bez DPH
€6,50
Měrná cena:
€43,33 / 1 l
Barva ve spreji na lexan Tamiya - PS-48 Aluminium Silver (Chrome) Polycarbonate 100ml
Skladem
(3 ks)
€11,38 bez DPH
€14
Měrná cena:
€140 / 1 l
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karoserie a doplňky pro expediční a trial auta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4560394774353 |
| Položka byla vyprodána… | |
Karoséria Land Rover Defender s prísl. 1/10
Skladem
(1 ks)
€56,02 bez DPH
€68,90
Ťažné zariadenie Adjustable Drop Hitch čierne 1/10 AMEWI
Skladem
(1 ks)
€6,42 bez DPH
€7,90
Snehové reťaze pre 1.9 (108mm) gumy 2 ks Hobbytech
Skladem
(2 ks)
€18,70 bez DPH
€23
Toyota Land Cruiser 70 ABS Hard Body Set 1/10 KIT Killerbody
Skladem
(1 ks)
€105,77 bez DPH
€130,10
Kabína Toyota Tundra ABS biela 1/10 pre Tamiya 58415
Skladem
(1 ks)
€28,86 bez DPH
€35,50
Kanister na benzín s držiakom sada 1/10 Killerbody KB48429
Skladem
(1 ks)
€8,86 bez DPH
€10,90
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Čínsky výrobca kvalitných polykarbonátových (lexanových) karosérií pre RC modely áut, osvetľovacích modulov, dekoračných doplnkov pre RC modely áut rôznych kategórií.
| Výrobní společnost : | Killerbody Industrial Limited |
|---|---|
| Adresa : | Flat 1602, 16/F, Lucky Centre, No.165-171 Wan Chai Road, Wan Chai, Hong Kong |
| E-mail : | sales@killerbodyrc.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Robitronic Electronic Ges.m.b.H. |
| Adresa zástupce v EU : | Brunhildengasse 1/1 1150 Vienna AUSTRIA |
| E-mail zástupce v EU : | esales@robitronic.com |

