Figure Set - Schwimmwagen Crew 1/16
Kód: 5020004
Doručení zdarma
Za nákup s hodnotou nad 120 € s doručením do ČR, neplatíte poštovné!

Dostupnost zboží
Všechny položky, které lze vložit do košíku máme skladem a připraveny k odeslání.
Související produkty
EPOXY Z-POXY 5min 28,3g (1 oz) v dávkovači
Momentálně nedostupné
€4,88 bez DPH
€6
Měrná cena:
€212,01 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA husté 20g
Momentálně nedostupné
€1,63 bez DPH
€2
Měrná cena:
€100 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA řídké 20g
Skladem
(24 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Měrná cena:
€100 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power CA střední 20g
Skladem
(13 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Měrná cena:
€100 / 1 kg
Lepidlo vteřinové KAVAN Power super řídké 20g
Skladem
(19 ks)
€1,63 bez DPH
€2
Měrná cena:
€100 / 1 kg
Sada akrylových barev Ammo Figures - Winter Uniforms Colors
Skladem
(1 balení)
€9,19 bez DPH
€11,30
Měrná cena:
€2,83 / 1 ks
Sada akrylových barev Ammo Figures - Splinter Camouflage
Skladem
(1 balení)
€12,15 bez DPH
€14,95
Měrná cena:
€2,49 / 1 ks
Torro RC VW Schwimmwagen T166 - camo 1/16 RTR
Momentálně nedostupné
€153,58 bez DPH
€188,90
Torro RC VW Schwimmwagen T166 - sivý 1/16 RTR
Momentálně nedostupné
€161,71 bez DPH
€198,90
Torro RC VW Schwimmwagen T166 - pieskový 1/16 RTR
Skladem
(1 ks)
€161,79 bez DPH
€199
Sada akrylových barev ICM - WWI US Infantry 6x12ml
Skladem
(1 balení)
€7,40 bez DPH
€9,10
Měrná cena:
€1,52 / 1 ks
Sada akrylových barev Ammo Figures - WWII US Paratroopers
Skladem
(1 balení)
€13,74 bez DPH
€16,90
Měrná cena:
€2,82 / 1 ks
Sada akrylových barev Ammo Figures - Japanese Infantry WWII
Skladem
(1 balení)
€9,19 bez DPH
€11,30
Měrná cena:
€2,83 / 1 ks
Sada akrylových barev ICM - Armed Forces of Ukraine (Pixel Camouflage Uniform) 6x12ml
Skladem
(2 balení)
€7,40 bez DPH
€9,10
Měrná cena:
€1,52 / 1 ks
Sada akrylových barev ICM - WWII US Infantry 6x12ml
Skladem
(1 balení)
€9,23 bez DPH
€11,35
Měrná cena:
€1,89 / 1 ks
Detailní popis produktu
Sada figurek německých vojáků - posádky osobního vozidla ze 2. světové války.Vyrobeno odléváním z polyuretanu PUR.
Měřítko: 1/16
Sada obsahuje nenabarvené díly pro 3 figurky: Řidič, střelec a radista
Velikost:
Řidič
- Výška cca 7 cm
- Šířka cca 5 cm
- Hmotnost cca 28 g
Střelec
- Výška cca 7,8 cm
- Šířka cca 4,8 cm
- Hmotnost cca 34 g
Radista
- Výška cca 7,6 cm
- Šířka cca 5,1 cm
- Hmotnost cca 33 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Figurky vojáků z 2. světové války |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4250229629162 |
| ? Měřítko: | 1/16 |
Woman at War: Germany, Luftwaffe Helferinnen 1/35
Skladem
(1 ks)
€10,65 bez DPH
€13,10
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nemecká značka pre diaľkovo ovládané RC modely tankov a príslušenstva k nim.
| Výrobní společnost : | Torro GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Am Röhrig 2, D-63762 Großostheim, Germany |
| E-mail : | service@torro.de |

