21.04.2018,
Meniny má Ervín

Zadaj hľadaný výraz


ste návštevník:

TOPlist

 

nájdete nás

M51 Super Sherman Full Option stavebnica Tamiya 1/16 

Model je postavený zo stavebnice bez zvláštnych úprav. Stavebnica samotná je vynikajúca a výsledkom je veľmi detailne spracovaný model s realistickými funkciami, výbornými jazdnými vlastnosťami a krásnymi zvukmi. Imitácia streľby kanóna so zábleskom, záklzom a hromovým zvukom je nádherná. Streľba guľometu je taktiež pekne imitovaná LED a zvukom. Šasi je kovové tak ako hnacie a napínacie kolesá. Napínanie pásov je funkčné (ručne). Keďže stavebnica mala reflektry pripravené pre osadenie LED, tak som osvetlenie sfunkčnil pomocou SMD s predradenými odpormi a napájaním 7,2V rovno od pohonnej batérie. Na ovládanie bola použitá súprava Carson Reflex 6k. 

Práve skončila stavba modelu:

Elephant stavebnica Hooben 1/16 

Model je postavený na zakázku zo stavebnice Hooben s použitím originálneho MFU Hooben. Na ovládanie je použitá súprava Carson Reflex 6k.Model má realistický zvuk motora (štartovanie, voľnobeh, zvýšené otáčky, zhasínanie), streľby z guľometu (s možnosťou dodatočnej montáže svetelného efektu pri použití svetlovodu a dutej hlavne), streľby z dela (záblesk, zvuk a záklz hlavne) a zvuky pri pohybe dela. Hlaveň je ovládaná dvoma servami. Batéria je zabudovaná napevno, nabíjanie je cez poklop vodiča.

Stavba je v podstate bezproblémová až do okamihu montáže námerového, odmerového a záklzového mechanizmu dela. V originálnom stavebnom návode je uvedené použitie klasických mechanizmov poháňaných elektromotormi cez sústavy ozubených kolies. Výrobca však pripravil nečakané prekvapenie, keď do stavebnice priložil tri servá a niekoľko výrezov z plastovej tabuľky, ktoré mali slúžiť ako držiaky serv. Zmena bola podložená dvojstránkovým dodatočným "tiežnávodom". V kombinácii s faktom, že originálna MFU neumožňovala zapojiť tri, ale len dve servá (záklz a námer), po intenzívnej konzultácii s výrobcom nakoniec neostalo iné než zapojiť servo odmeru do piateho kanálu, čo však znamná isté obmedzenia pri ovládaní. Na túto "drobnosť" treba pamätať pri stavbe.

JS-2 Tamiya Full Option stavebnica 1/16 

Model je postavený zo stavebnice bez zvláštnych úprav. Stavebnica samotná je vynikajúca a výsledkom je veľmi detailne spracovaný model s realistickými funkciami. Na ovládanie bola použitá súprava Carson Reflex 6k. Model v súčasnosti vlastní zákazník z ČR.

King Tiger Tamiya Full Option stavebnica 1/16 

Model je postavený zo stavebnice bez zvláštnych úprav. Stavebnica samotná je vynikajúca a výsledkom je veľmi detailne spracovaný model s imitáciou zimmeritu na povrchu a s realistickými funkciami. Na ovládanie bola použitá súprava Carson Reflex 6k. Model v súčasnosti vlastní zákazník z Bratislavy.

Predajňa Poprad: Po - Pia 9:00 - 17:00

štátne sviatky, sobota a nedeľa : zatvorené

T-55 stavebnica Hooben 1/16 

Model stavaný zo stavebnice Hooben. Stavba je pomerne náročná a nie je vhodná pre začiatočníka. Prakticky každý plastový diel potrebuje začistenie a zabrúsenie. Stavebnica samotná neobsahuje multifunkčnú jednotku. Model je zatiaľ spojazdnený bez zvuku a realistických funkcií. Plánuje sa použitie elektroniky Elmod, alebo originálneho MFU Hooben. Na ovládanie bola použitá súprava Carson Reflex 6k.

aa
new